ورود

عضویت
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها
مکان شما:صفحه اصلی»فضای مجازی»پرسش و پاسخ های فضای مجازی»یک صوت شنیدم از اقای رائفی پور که می‌گفتن چون ما در تلگرام محبوس شده‌ایم باید وارد توییتر شویم تا جهانیان صدای ما رو بشنوند. ما با هشتک‌گزاری می‌تونیم جریان ساز بشیم و... نظر شما راجع به 《توییتر》 چیه؟

یک صوت شنیدم از اقای رائفی پور که می‌گفتن چون ما در تلگرام محبوس شده‌ایم باید وارد توییتر شویم تا جهانیان صدای ما رو بشنوند. ما با هشتک‌گزاری می‌تونیم جریان ساز بشیم و... نظر شما راجع به 《توییتر》 چیه؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سوال:

یک صوت شنیدم از اقای رائفی پور که می‌گفتن چون ما در تلگرام محبوس شده‌ایم باید وارد توییتر شویم تا جهانیان صدای ما رو بشنوند. ما با هشتک‌گزاری می‌تونیم جریان ساز بشیم و...
نظر شما راجع به 《توییتر》 چیه؟

جواب:

توییتر خطرناک است زیرا:
1⃣ در فتنه‌ی ۸۸ یکی از این شبکه‌های اجتماعی - که میتوانست عامل فتنه و فتنه‌گران قرار بگیرد - احتیاج به تعمیر داشت؛ دولت آمریکا از او خواست تعمیراتش را عقب بیندازد؛ امیدوار بودند که بتوانند با این کارهای رسانه‌ای و شبکه‌ی فِیسبوک و توییتر و امثال اینها، نظام جمهوری اسلامی را براندازند؛ خیالهای احمقانه‌ی خام! لذا نگذاشتند تعمیراتش را در آن برهه انجام بدهد، گفتند تأخیر بینداز، فعلاً بِرِس به این کار واجب‌تر. (امام خامنه‌ای)

2⃣ مدیریت و مهندسی توییتر در دست آمریکاست و مدیریت پیام توسط آنها صورت می‌گیرد و عموما حتی هش‌تگ‌های انقلابی را با مطالب جعلی، به خودمان برمی‌گردانند...
3⃣ تاکنون کدام هش‌تگ ارزشی ترند شده است؟!
4⃣ در زمین تنظیم‌شده از سوی دشمن بازی نکنید، چون چه ببرید و چه ببازید به نفع اوست. (امام خامنه‌ای)
5⃣ باید از بسته شدن اکانت‌های ارزشی توسط توییتر درس گرفت و آنان که حذف نمی‌شوند به علتش بی‌اندیشند.
6⃣ توییتر فیلتر است و استفاده از فیلترشکن جرم بوده و خلاف شرع است.
7⃣ و...

کارشناس: روح الله مومن نسب

خواندن 425 دفعه

نظر دادن

تماس با ما

اصفهان، شهرک امیریه، خیابان هفتم، فرعی سوم، پلاک 7

03137800803 - 09131649893 - 09131036850

03137800803

 

 آپاراتسروشتلگرامinsta1

logo-samandehi