ورود

عضویت
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها
مکان شما:صفحه اصلی»فضای مجازی»پرسش و پاسخ های فضای مجازی»لطفا در مورد پیام‌رسان‌های ایرانی که از دولت کمک مالی گرفتن و بعد از این کمک فعالیت خود رو متوقف کردن توضیحی بدید.

لطفا در مورد پیام‌رسان‌های ایرانی که از دولت کمک مالی گرفتن و بعد از این کمک فعالیت خود رو متوقف کردن توضیحی بدید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سوال:

لطفا در مورد پیام‌رسان‌های ایرانی که از دولت کمک مالی گرفتن و بعد از این کمک فعالیت خود رو متوقف کردن توضیحی بدید.چرا بعد از کمک مالی دست از فعالیت کشیدند و هیچ نسخه جدید ندادن؟ بیسفون و ساینا چرا راهشونو ادامه ندادن و به تبع این کمک‌ها سایر پیام‌رسان‌ها هم انتظار کمک مالی داشتن و وقتی درخواست‌شون محقق نشد دست از فعالیت برداشتن. یک نمونه دیالوگ یا گفتگو شرکت جی‌ال‌ایکس بود که بخاطر کمک دولت به سایر پیام‌رسان‌ها با وجود کاربران متعدد و حمایت نکردن از این برنامه دست از فعالیت کشید.

درسته که کمک مالی بگیرین و بعد از کمک مالی دست از فعالیت بردارن؟ دولت چرا پیگیر این موضوع نیست؟ مگه این پول‌ها از ملت پرداخت نشده؟

جواب:

مدیرعامل بیسفون دریافت هرگونه کمک مالی مشخص از دولت را تکذیب کرد و ساینا هم تحت حمایت همراه اول که شرکتی غیر دولتی‌ست فعالیت می‌کند که البته ظاهرا حمایت‌ها قطع شده و توسعه این نرم‌افزار متوقف شد... بیسفون نسخه جدید خود به نام «بیسفون پلاس» را که بسیار حرفه‌ای و قدرت‌مند برنامه نویسی شده و رمزنگاری می‌شود، دیشب در اپ‌استور بارگزاری کرد و فردا در گوگل‌پلی و... هم قرار خواهد داد. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این نسخه، قابلیت پشتیبانی قوی از ۵۰ میلیون کاربر است.

کارشناس: روح الله مومن نسب

خواندن 402 دفعه

نظر دادن

تماس با ما

اصفهان، شهرک امیریه، خیابان هفتم، فرعی سوم، پلاک 7

03137800803 - 09131649893 - 09131036850

03137800803

 

 آپاراتسروشتلگرامinsta1

logo-samandehi