ورود

عضویت
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها
مکان شما:صفحه اصلی»فضای مجازی»پرسش و پاسخ های فضای مجازی»اگر ما از نرم‌افزارهای خارجی بیرون بیایم این همه پیج ضددین و توهین به مقدسات رو کی باید ریپورت کنه؟

اگر ما از نرم‌افزارهای خارجی بیرون بیایم این همه پیج ضددین و توهین به مقدسات رو کی باید ریپورت کنه؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سوال:

اگر ما از نرم‌افزارهای خارجی بیرون بیایم] این همه پیج ضددین و توهین به مقدسات رو کی باید ریپورت کنه؟ اگه اونجا از عناصر حزب اللهی و تاثیرگزار خالی بشه و دور دست عناصر ضددین بیفته که ماها فقط میدون رو خالی کردیم و میشه حیاط خلوت دشمن بعد چندتا جوون وانسانهای ناآگاه که منحرف بشن کی جوابگو خواهد بود؟؟؟

جواب:

اگر عناصر مؤمن و انقلابی بجای تکمیل کردن پازل دشمن و حضور و تمرکز بر روی پاکسازی و در نتیجه تقویت و موجه کردن جنگ‌افزارهای خارجی، بر روی تقویت نرم‌افزارهای ایرانی و مطالبه مسدودسازی بدافزارهای خارجی متمرکز شوند، خیر و صلاح بیشتری خواهد داشت. ضمناً تظلّم‌خواهی به بیگانه و شکایت از اقدامات کثیف کاربران به مدیران کثیف این نرم‌افزارهای کثیف، از نظر دین اسلام ناپسند و نکوهیده است، از طرفی شما برای به‌اصطلاح ریپورت هر کانال، پیج یا پستی، ناچارید محتوای آن را ابتدا ببینید!

ضمناً حضور و محتواگذاری نیروهای متدین، این فضای کثیف را موجه جلوه داده و دشمن از آنها به‌عنوان سپر انسانی برای جلوگیری از فیلتر شدن تلگرام، اینستاگرام و... استفاده می‌کند و...

روح الله مومن نسب

خواندن 364 دفعه

نظر دادن

تماس با ما

اصفهان، شهرک امیریه، خیابان هفتم، فرعی سوم، پلاک 7

03137800803 - 09131649893 - 09131036850

03137800803

 

 آپاراتسروشتلگرامinsta1

logo-samandehi