ورود

عضویت
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها
مکان شما:صفحه اصلی»کودک و نوجوان»خواندنی ها

خواندنی ها

ياد بگيريم که امروز، روز آخر زندگي ماست:

کنترل خشم و عصبانيتفرض کنيد مشغول ورق زدن دفتر علوم‌تان هستيد و داريد خودتان را براي امتحان فردا آماده مي‌کنيد. ناگهان بعد از ورق زدن چند صفحه متوجه مي‌شويد که خواهر کوچک‌تان به عنوان يادگاري توي هر صفحه اثري ماندگار براي‌تان به جا گذاشته است.

شهيد آويني برايمان به يادگار نوشته است: «اگر بپرسي دوکوهه کجاست، چه جوابي بدهيم؟ بگوييم دوکوهه پادگاني است در نزديکي انديمشک که بسيجي‌ها را در خود جاي مي‌داد...» گفته‌اند شرفُ‌ المکان بالمکين‌- اعتبار مکان‌ها به انسان‌هايي است که در آن‌ها زيسته‌اند‌- و چه خوب گفته‌اند. دوکوهه پادگاني‌ است در نزديکي انديمشک که سال‌هاي سال با شهدا زيسته ‌است. با بسيجي‌ها و همه‌ي سرّ مطلب در همين جاست... تو را دوست دارم اي دوکوهه، تو را دوست دارم که بوي بهشت مي‌دهي، تو را دوست دارم که تو با حسينم آشنا کردي... آيا دوست داري که پادگان ياران امام مهدي(عج) باشي، پس منتظر باش...

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بررسی ویژگی های مهم یک نوجوان و تاثیر آن بر نحوه تربیت دینی نوجوان

شیوه صحیح و معقول در ارتباط با نوجوان این است که والدین و مربیان باید خود را در موقعیت فرزند و دانش آموزِ  نوجوان خود قرار دهند و از دیدگاه او به مسائل بنگرند.

نوجوان دوست دارد جزء گروه بزرگسال درآید زیرا نوجوانی سنّ گرایش به تشکیلات، دستجات، احزاب و گروه ها تلقی می شود حتی برای عضویت در آنها، از انجام سخت و مخاطره آمیز نیز پرهیز ندارد.

ادامه ....

تماس با ما

اصفهان، شهرک امیریه، خیابان هفتم، فرعی سوم، پلاک 7

03137800803 - 09131649893 - 09131036850

03137800803

 

 آپاراتسروشتلگرامinsta1

logo-samandehi