شما اینجا هستسد:صفحه اصلی»خدمات موسسه

خدمات موسسه

موسسه فرهنگی فلق رایانه اصفهان در اسفند ماه سال 1386  با هدف توسعه و ترویج فعالیت های اسلامی آغاز به کار کرد. فعالیت های این موسسه ابتدا تولید محصولات دیجیتال در حوزه دفاع مقدس بود. در حال حاضر محصولات، در حوزه دفاع مقدس به بیش از 50 عنوان رسیده است که تا کنون با استقبال گسترده مخاطبین این حوزه در سراسر کشور روبرو شده است. پس از سپری شدن زمان و با تشکیل موسسه قرآنی فلق نور اصفهان فعالیت های دیگری از قبیل تولید فلش کارت های فرهنگی با موضوعات جدید نیز در دستور کار موسسه قرار گرفت که با استقبال بسیار خوبی مواجه گردید. موضوعات این فلش کارت ها هم اکنون نیز در حال افزایش می باشد و به  بیش از 50 عنوان رسیده است. تولید بروشور، مدال شهدا، نرم افزارهای سفارشی، کتاب، بازی های رایانه ای، بازی های فکری و... نیز از دیگر تولیدات این دو موسسه می باشد. نرم افزارهای مهندسین شهید استان اصفهان، حجاب در کلام شهدا، هنرمندان شهید، قرآن در کلام شهدا، چراغ راه، اسوه های دفاع و... تنها بخشی از تولیدات می باشد که به سفارش سازمان ها صورت گرفته است. همچنین فعالیت شاخص دیگر، تولید نشریه دیجیتال نیک فرجام، پرمخاطب ترین نشریه دیجیتال کشور می باشد که به سفارش نیروهای مسلح توسط این موسسه صورت پذیرفت که تیمی 80 نفره متشکل از افراد کار آزموده و متخصصین این موسسه در حوزه های مختلف دیجیتال در تولید و توزیع این نشریه شرکت داشتند. همچنین در طرحی فرهنگی با عنوان گل عفاف با همکاری نیروی انتظامی 50 هزار بسته فرهنگی با محوریت حجاب در استان اصفهان بین اقشار مختلف مردم توزیع شد که بازخورد خوبی در راستای امربه معروف و نهی از منکر داشت و با استقبال مخاطبین روبرو شد.

این موسسه با توان قوی و تیم های برنامه نویسی، پژوهشگر، تولید محتوا، گرافیست و... آماده خدمت رسانی به کلیه فعالین جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، سازمان ها، نهادها و... می باشد. برگزاری دوره های آموزشی در حوزه فضای مجازی، مشاوره های فرهنگی و... ویژه دانشگاه ها، موسسات قرآنی، ادارات، مدارس و... از دیگر فعالیت ها می باشد.

جدیدترین تولیدات این موسسه، تولید ده نرم افزار با محوریت سیستم عامل اندروید است که در سایت های فروش اینترنتی و سایت موسسه موجود می باشد. سایت جدید موسسه نیز در حال به روز رسانی می باشد که با بازدید خوبی مواجه گردیده است.

  • این موسسه در ادامه گام های پرشتاب خود نیاز به حمایت های مادی و معنوی دلسوزان انقلاب اسلامی دارد، منتظر یاری گرم شما یاران امام عصر (عج) می باشیم.

لازم به ذکر است، از افراد یا موسساتی که طرح های فرهنگی قابل اجرا در حوزه تولیدات این موسسه دارند حمایت می شود. عزیزان می توانند طرح پیشنهادی خود را در صفحه سفارش پروژه مطرح نمایند.

*آماده دریافت نظرات و پیشنهادات شما عزیزان می باشیم*

1394/05/22

اصفهان - شهرک امیریه - خیابان هفتم - فرعی سوم - پلاک 7

03137800803 - 09131649893 - 09131036850

ارسال پیامک : 10003020110110

پنل پیامک : www.falaghpayamak.ir

ایمیل : info@falaghsoft.ir

 

logo-samandehi

تمامی حقوق اين پايگاه متعلق به موسسه فرهنگی ديجيتال فلق رايانه اصفهان می باشد. طراح سايت: رامندسرور